ThePay.cz se naučilo japonsky. Za týden!

Když se spojí dvě věci v jednu dobrou, vždycky to dává smysl. Tak jako ThePay a Japonská půjčka. Japonskou půjčku má pod střechou společnost Home Credit a my v ThePay jsme jim pomohli, aby jejich půjčka byla rychlá jako Šinkansen.

ThePay.cz se naučilo japonsky. Za týden!

Společnost Home Credit, člen skupiny PPF se na nás v roce 2015 obrátila s poptávkou platebního řešení pro jejich projekt rychlých půjček. Zadání bylo zcela jasné – dodat službu, která z projektu JaponskaPujcka.cz udělá nejrychlejší půjčku v Česku.

A jak to dopadlo? Naše řešení pomohlo společnosti Home Credit rapidně zrychlit vyplácení půjček a klientům výrazně usnadnit a urychlit jejich splácení. Zrychlení dosáhlo hodnotu až 53%.

Díky ThePay je Japonská půjčka připsána na účet klienta již do 10 minut od schválení žádosti o půjčku. Kromě časové úspory služba společnosti Home Credit přinesla i personální úspory, celý proces doručování financí totiž funguje bez lidského faktoru.

Rychlost se projevila i v implementaci.

Dalibor Kaláb, project manager Japonské půjčky ze společnosti Home Credit tuto bleskovku okomentoval takhle: „Technická implementace ThePay nám včetně testování nezabrala ani jeden týden. Šlo o jednu z nejjednodušších implementací vůbec. Náročnost implementace pod 1 týden, to je bezkonkurenční.“

Kaláb také ocenil vlastní rychlé převody peněz a bezvadný chod služby. Za celé období společnost neevidovala ani jeden problém v oblasti SLA.

Díky řešení od ThePay klesl taky počet chyb, které klienti udělali ve svých příkazech k platbám, když převáděli splátky. Počet chyb klesl až o 81%.

Jsme velmi rádi, že můžeme pomáhat v růstu tak silnému hráči jako je Home Credit. Je to pro nás velká pocta a zároveň odpovědnost, která nás nutí vylepšovat naše služby každý den.

Napsal Daniel Havel 06. březen 2016 Kategorie Implementace