ThePay.cz, s.r.o.

Nápověda - Ostatní otázky6

Mohu si někde vygenerovat banner pro účely zobrazení v patičce mého webu?

Ano. Můžete mít vlastní banner, který bude obsahovat všechny námi používané platební metody v jakékoliv velikosti. Vygenerovat si jej můžete v klientské zóně v sekci Nastavení – Bannery.

Proč je dobré mít banner hned na homepage? Protože zákazník díky tomu okamžitě ví, že na vašem eshopu může platit pomocí online platebních metod. Zvyšuje to míru konverze, jelikož klient je připraven okamžitě zaplatit, ať už kartou, nebo pomocí zrychlených bankovních tlačítek.

Jak řešíte ochranu osobních údajů a ÚOOÚ?

Jsme registrování na úřadu pro ochranu osobních údajů a splňujeme veškeré zákonné povinnosti týkající se této problematiky. ThePay dodržuje a ctí zákony.

Potřebuji řešení na míru. Mohu od vás čekat individuální přístup?

Naše společnost je vyhlášena tím, že jsme pro klienty schopni připravovat individuální řešení na míru.

Pokud pro Váš projekt potřebujete platební řešení postavené na míru, stačí se na nás obrátit na e-mailu obchod@thepay.cz a my uděláme všechno proto, abychom Vaše přání splnili.

Co mohu očekávat od vašeho obchodníka? Máte nějaký kodex chování?

Ano. Sepsali jsme pravidla, podle kterých se řídí všichni naši lidé. Díky tomu můžeme zaručit, že každý náš obchodník vám nabídne stejně dobrý servis. Jestli máte chviličku čas, přečtěte si náš kodex obchodníka.

Chtěli bychom vás pozvat do našeho výběrového řízení. Co máme udělat?

Děkujeme vám, bude nám ctí. Stačí zaslat zadání výběrového řízení na naše obchodní oddělení a my vám připravíme nabídku jako lusk.

Čeho se týká prvních 30 dní bez poplatků?

Platební bránu ThePay můžete využívat zdarma po dobu prvních 30 dní od podpisu smlouvy.

Tato akce se vztahuje na veškeré transakční poplatky zahrnující objemový a fixní poplatek za provedenou platbu. Poplatky Vám tak jsou odpuštěny u transakcí probíhajících ve všech měnách.

Po uplynutí doby 30 dnů Vám bude automaticky nastaven smluvený tarif, který máte nastavený při podpisu smlouvy.

Zde můžete provést svou online registraci.

Potřebujete ještě s něčím poradit?
Ozvěte se nám.
Chci kontaktovat podporu