ThePay.cz, s.r.o.

Jedna platební brána, desítky prokazatelných výhod

ThePay je bezpečný platební systém, který spojuje dohromady všechny nejpoužívanější platební metody na českém trhu. Od nejoblíbenějších plateb kartou až po stále více oblíbenější platební tlačítka.

Díky jedné platební bráně řešíte všechno jen jedenkrát. Jedna smlouva, jedna jednoduchá implementace, jedna správa, jedno vyúčtování… a na druhé straně až 17 platebních metod. Dopřejte zákazníkovi pohodlné a rychlé placení za zboží, které zaručí vyšší konverze. Protože pro zákazníky není při rozhodování kde nakoupit podstatná jen cena, ale také způsoby dopravy a platby.

17 platebních metod pod jednou střechou

MasterCard
MasterCardPlatba kartou
Visa
VisaPlatba kartou
Visa Electron
Visa ElectronPlatba kartou
Maestro
MaestroPlatba kartou
DinnersClub
DinnersClubPlatba kartou
Česká Spořitelna
Česká SpořitelnaPlatba24
Komerční Banka
Komerční BankaMojePlatba
Raiffeisenbank
RaiffeisenbankePlatby
mBank
mBankmPeníze
MONETA
MONETAExpresní převod
Fio Banka
Fio BankaExpresní převod
ČSOB
ČSOBExpresní převod
ERA
ERAExpresní převod
Equa bank
Equa bankExpresní převod
Sberbank
SberbankExpresní převod
Jiná banka
Jiná bankaBěžný převod
SuperCash
SuperCashSazka, Česká Pošta
QR
QRPlatba mobilem
Unicredit Bank
Unicredit Bank(Připravujeme)

Funkce, které přesvědčí

Opakované platby

Ideální pro platby předplatných a členství. Je třeba zákazníkovi v pravidelném intervalu (týden, měsíc, atd.) strhávat nějakou částku? Stačí, aby klient jednou provedl platbu a jediným kliknutím povolil opakování. Další platby už si potom budete automaticky kasírovat sami.

Předautorizace/Blokace

Funkce vhodná např. pro ubytovací zařízení anebo pro e-shopy, které nedrží zboží skladem. Zákazník zadá číslo karty a platební údaje, ale peníze se mu neodečtou, pouze zablokují. Peníze si můžete strhnout do sedmi dnů od předautorizace, nebo je znovu odblokovat.

Mobilní aplikace

Chcete mít kontrolu nad vaším účtem pevně „v rukách“, a to dokonce nonstop? Máme pro vás aplikaci pro Android a iOS, díky které můžete v reálném čase sledovat pohyby na účtu a spravovat jej online. Díky tomu budete mít vždy dokonalý přehled.

připravujeme

QR kódy

Online platby budou odteď ještě rychlejší! Stačí naskenovat kód pomocí chytré aplikace v mobilu a odeslat platbu jediným kliknutím! Tento super jednoduchý a moderní způsob placení si určitě oblíbí i vaši zákazníci.

Exporty

Víme, že automatizace veškerých procesů vám výrazně zjednodušuje práci. A proto máme pro vás k dispozici celou řadu exportů jako GPC, ABO, XML, CSV a mnohé další. Samozřejmostí je i stahování všech typů exportů skrze API.

Responsivní placení

Nakupovaní a placení z mobilů a tabletů je budoucnost, a proto na ně myslíme už v předstihu. Celá platební brána a všechny naše platební procesy jsou plně responzivní. Stejně dobře se tak budou zobrazovat na mobilu i na velkém počítači.

Nenašli jste funkci, kterou hledáte? Rádi vám ji naprogramujeme na míru. Stačí nás oslovit.