ThePay.cz, s.r.o.

  zpět

Proč vůbec používat platební bránu? Co mi to přinese?

Tak si to pěkně shrneme. Platební brána ThePay má hned několik výhod:

  • Jako klient získáte mocný nástroj, který vám zrychlí vaše cashflow a celkově zrychlí veškerý proces spojený s nákupem na vašem eshopu. Nemusíte čekat, než vám peníze dorazí běžným bankovním převodem či složenkou, platba skrze ThePay je online a finance jsou připsány v řádu vteřin. Chytrá ThePay API automatizuje veškeré procesy.
  • Nemusíte se obávat dobírek a řešit problém, že si zákazník zboží nevyzvedl a vám tak zůstane ležet týden na poště. Díky ThePay máte finance okamžitě na vašem účtu.
  • Získáte všechny nejoblíbenější platební metody na trhu (aktuálně 15 platebních metod) a i přesto nemusíte mít smlouvu ani s jednou bankou. Veškerý smluvní vztah je s ThePay. Ušetříte tak za poplatky za vedení účtů, bankovní poplatky, implementace jednotlivých platebních metod, administraci a v neposlední řadě se vám sníží náklady na účetnictví.
  • Získáte spolehlivého partnera, který vám zajistí komplexní platební řešení od A do Z. Ušetříme vám spoustu cenného času, který můžete věnovat svému podnikání.
  • ThePay je inovace vašeho podnikání. Pokud to myslíte s podnikáním na internetu opravdu vážně, bez platební brány se neobejdete. Platební brána je totiž nutnost, kterou si zákazníci vašeho eshopu vyžadují a mnohdy rozhoduje o tom, jestli si zákazník u vás zboží koupí nebo ne. Snad netřeba zdůrazňovat, že zákazníky nebaví dlouhé a nepohodlné procesy při platbě. Raději dají přednost eshopu, který má tento finální krok objednávky zmáknut na jedničku, bez ohledu na cenu zboží či služby.

Nenašli jste, co hledáte?

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz skrze seznam témat?

  Kontaktujte nás