ThePay.cz, s.r.o.

Nápověda

Obecné otázky

Co je ThePay? Je to bezpečné? Máte licenci od ČNB? Kolik to stojí? Proč vůbec používat platební bránu? Co mi to přinese? Jak mohu zahájit spolupráci? Mohu si někde prohlédnout smlouvu a obchodní podmínky? Máte někde testovací eshop, na kterém bych si vyzkoušel/a, jak brána funguje? Jaký je postup při zapojení platební brány? Co je to AML?

Implementace

Je implementace složitá? Mohu si platební bránu při implementaci přizpůsobit k obrazu svému? Máte moduly do OpenCart, PrestaShop a dalších podobných systémů? Co když si nevím rady, poradí mi někdo?

EET

Týká se EET i mě? Jak mohu EET řešit? Jak propojit ThePay účet s EET? Jakou formou obdrží moji zákazníci účtenku? Musím měnit implementaci platební brány ThePay, pokud chci použít vaše řešení EET? Potřebuji kvůli EET změnit implementaci platební brány. Jak to provedu? Jak ověřím funkčnost EET ve svém ThePay Účtu Jaké platby budou zasílány na Finanční správu? Jak fungují storna plateb?

Klientská zóna

Co všechno umožňuje klientská zóna? Co znamenají jednotlivé statusy plateb? Mohu si někde stáhnout exporty do účetnictví? Jak si přidám/změním nový bankovní účet? Jak často mi budou chodit výplaty a kde si můžu změnit jejich frekvenci? Zákazník zaplatil přes ThePay a já mu teď chci platbu vrátit. Jak to provedu? Ztratil jsem heslo, co mám dělat?

Provozní otázky

Můžu zapojit více eshopů pod jednou smlouvou? Musím mít u banky speciální účet, nebo si platby mohu nechat zasílat na současný? Musím používat všechny platební metody, nebo mohu nějakou vypnout? Jak se dozvím, že mi dorazila nová platba? Jaké metody aktuálně umožňujete a jaká je jejich rychlost? Musí se platící nějak registrovat? Je možné skrze ThePay platit i na chytrých telefonech a tabletech? Umožňujete opakované platby / zapamatování karty? Umožňujete předautorizaci plateb? Umíte EUR, USD a další měny? Jak fungují platby ze zahraničí? V jakém jazyce se brána zobrazuje?

Ostatní otázky

Mohu si někde vygenerovat banner pro účely zobrazení v patičce mého webu? Jak řešíte ochranu osobních údajů a ÚOOÚ? Potřebuji řešení na míru. Mohu od vás čekat individuální přístup? Co mohu očekávat od vašeho obchodníka? Máte nějaký kodex chování? Chtěli bychom vás pozvat do našeho výběrového řízení. Co máme udělat? Čeho se týká prvních 30 dní bez poplatků?

Důležité informace pro partnery

Seznam zakázaných a rizikových kategorií zboží a služeb Acquirer Náležitosti platformy Opakované platby (zapamatování karty) a povinné náležitosti informování zákazníka Banner a loga

Nenašli jste, co hledáte?

Nenašli jste v nápovědě odpověď na Váš dotaz?

  Kontaktujte nás